Victoria School MS

Příměstské tábory​

Nabídka letních příměstských táborů s anglickými rodilými mluvčími

Příměstských táborů se mohou účastnit i děti nenavštěvující MŠ Victoria School. Znalost AJ není nutná!

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO DĚTI VE VĚKU 3-6 LET

Během letních měsíců může Vaše dítě navštívit příměstský tábor s výukou angličtiny přímo v budově MŠ Victoria School, s.r.o. (Luníkovská 2454, 190 16 Praha 9 Újezd nad Lesy).

Tábory s pestrým programem se konají v týdenních turnusech vždy od pondělí do pátku v čase od 7:30 do 17:00 hod. Ve skupině je maximálně 15 dětí pod vedením dvou dospělých s výbornými znalostmi anglického jazyka nebo přímo rodilými mluvčími.

Více informací naleznete v přihlášce (ke stažení zde) nebo nás kontaktujte na tel.č.: 737 456 654.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO DĚTI VE VĚKU 6-10 LET

Více informací naleznete zde

TÉMATA JEDNOTLIVÝCH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ

4. – 8.7.2022

VÝTVARNÝ

Každý den si vyzkoušíme jednou výtvarnou technikou. Budeme malovat, modelovat z hlíny, vyzkoušíme decupage, plstění, … Týden zakončíme závěrečnou výstavou na zahradě. Samozřejmě nebude chybět dostatek pohybu, zpěvu ani tance. Vše stihneme.

11. – 15.7.2022

ZE ŽIVOTA HMYZU

Víte vůbec co je hmyz? Je to parta nohatých potvůrek, které … Děti se hravou formou dozví o životě hmyzu. Budeme si povídat nejen o beruškách, motýlech nebo včelkách, ale bude je také pozorovat z blízka. Budeme si hrát, sportovat i muzicírovat.  Vyrobíme si hmyzího kamaráda, hmyzí hotel, zacvičíme si zvířátkovou jógu.

18. – 22.7.2022

Z POHÁDKY DO POHÁDKY

Každý den se vypravíme do jiné pohádky, zahrajeme si divadlo, vyrobíme si korunky i meče, půjdeme na procházku do lesa, budeme soutěžit, sportovat, zkrátka užívat.

25. – 29.7.2022

TÝDEN PLNÝ POKUSŮ

Staň se vědcem na týden a přidej se k nám. Každý den si ukážeme a vysvětlíme nový pokus. Týden plný zábavných pokusů, pozorování, objevování, her, kreativních aktivit, sportu a zábavy.

1. – 5.8.2022

PŘÍRODA VŠEMI SMYSLY

Budeme poznávat přírodu na vlastní oči, uši, nos, hmat i chuť. Dozvíme se o čem mluví stromy a budeme poznávat zvířátka podle jejich hlasu. Povíme si co kolem nás roste a z čeho si je možné udělat třeba dobrý čaj a jak voní bylinky.  Vyrobíme si herbář, ukážeme si jak se dá barvit látka přírodninami, namalujeme si obrázek blátem, protože hlína není špína a to bude naše heslo týdne.

8. – 12.8.2022

VESMÍRNÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Během tohoto týdne budeme zkoumat celou galaxii nekonečného vesmíru. Děti se seznámí se všemi planetami, hvězdami a možná i s mimozemšťany. Navštívíme pražské planetárium. Vyrobíme si vlastní raketu a mnoho dalšího.

22. – 26.8.2022

PIRÁTSKÉ DOBRODRUŽSTVÍ

První prázdninový týden se ponoříme do pirátského dobrodružství. Budeme cestovat, objevovat, hledat poklady,  hrát si, sportovat, muzicírovat, výtvarně tvořit a zkrátka si prázdninově užívat.

18. – 22.7.2022

SPORTOVNÍ

V poslední prázdninovém týdnu budeme hlavně sportovat a užívat si soutěží, závodů a her. Stihneme si i zazpívat, vyrobit