Victoria School MS

NÁŠ TÝM

Matěj Žák

„Mně se to motto nějak mottá“,
takže „Úsměv, prosím!“

  • ředitel ZŠ a MŠ Victoria School
  • třídní učitel 5. třídy
  • učitel českého jazyka

Mé nejdůležitější životní role: syn mých skvělých rodičů, mladší otravný brácha, otec dvou pro mě dokonalých dcer, manžel mé fantastické manželky, učitel ve speciální škole, učitel na prvním stupni, ředitel mateřské školy a nyní ředitel Victorky, celoživotní sportovec, vášnivý fanoušek Sparty, i když teď fandím Victorce. 

Dana Skotnická

„Život ti oplácí tím, co do něj vkládáš.“ 

  • zástupkyně ředitele pro MŠ 
  • učitelka MŠ

Narodila jsem se ve 20. století v Praze. Od útlého mládí jsem si zvolila cestu pedagoga, která pokračuje i ve 21. století. Je to celoživotní poslání, kterému se nelze věnovat bez lásky. Děti jsou jako naši nejlepší učitelé života a jsou odrazem našich duší. Ve svém volném čase se ráda věnuji keramice. Je to řemeslo, ve kterém se stále učím novým věcem. 

Martina Štekláčová

„Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví.“ 

  • hlavní ekonomka

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, Národohospodářskou fakultu, obor Hospodářská politika. Při studiu jsem pracovala jako personalista a produktový manažer v jednom z pražských divadel. Po studiích jsem nastoupila na pozici office managera do malé, rozvíjející se společnosti. Největší radost mi dělá můj syn. Mezi mé záliby patří cestování, četba a lyžování.

Jana Šimanová

„Přijmi to, co je, nech plavat to, co bylo a věř v to, co přijde.“ 

  • provozní manažerka

Vystudovala jsem obchodní akademii, obor všeobecná ekonomika. Pracovala jsem dlouho jako office manager v reklamní a marketingové společnosti, ale již skoro rok "kopu za Viktorku". Jsem šťastná máma dvou dospělých synů, kteří mi dělají velkou radost. Mezi mé zájmy a záliby patří hlavně cestování, dobrá kniha, film nebo hudba.

Michael di Trapani

„Always Forward“ 

  • rodilý mluvčí
  • učitel anglického jazyka

I have begun the second act of my life in the Czech Republic. My wife, Sara, and I have been married for 10 years and we have a wonderful eight-year-old son, Jack. I am a certified English teacher and enjoy teaching immensely. Teaching is my second career. I was a professional chef in my previous career. I truly believe many doors in life will be opened with a proper education and am dedicated to provide it to our young learners.