Victoria School MS

NÁŠ TÝM

Matěj Žák

„Mně se to motto nějak mottá“,
takže „Úsměv, prosím!“

 • ředitel ZŠ a MŠ Victoria School
 • třídní učitel 5. třídy
 • učitel českého jazyka

Mé nejdůležitější životní role: syn mých skvělých rodičů, mladší otravný brácha, otec dvou pro mě dokonalých dcer, manžel mé fantastické manželky, učitel ve speciální škole, učitel na prvním stupni, ředitel mateřské školy a nyní ředitel Victorky, celoživotní sportovec, vášnivý fanoušek Sparty, i když teď fandím Victorce. 

Dana Skotnická

„Život ti oplácí tím, co do něj vkládáš.“ 

 • zástupkyně ředitele pro MŠ 
 • učitelka MŠ

Narodila jsem se ve 20. století v Praze. Od útlého mládí jsem si zvolila cestu pedagoga, která pokračuje i ve 21. století. Je to celoživotní poslání, kterému se nelze věnovat bez lásky. Děti jsou jako naši nejlepší učitelé života a jsou odrazem našich duší. Ve svém volném čase se ráda věnuji keramice. Je to řemeslo, ve kterém se stále učím novým věcem. 

Martina Štekláčová

„Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví.“ 

 • hlavní ekonomka

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, Národohospodářskou fakultu, obor Hospodářská politika. Při studiu jsem pracovala jako personalista a produktový manažer v jednom z pražských divadel. Po studiích jsem nastoupila na pozici office managera do malé, rozvíjející se společnosti. Největší radost mi dělá můj syn. Mezi mé záliby patří cestování, četba a lyžování.

Jana Šimanová

„Přijmi to, co je, nech plavat to, co bylo a věř v to, co přijde.“ 

 • provozní manažerka

Vystudovala jsem obchodní akademii, obor všeobecná ekonomika. Pracovala jsem dlouho jako office manager v reklamní a marketingové společnosti, ale již skoro rok "kopu za Viktorku". Jsem šťastná máma dvou dospělých synů, kteří mi dělají velkou radost. Mezi mé zájmy a záliby patří hlavně cestování, dobrá kniha, film nebo hudba.

Michael di Trapani

„Always Forward“ 

 • rodilý mluvčí
 • učitel anglického jazyka

I have begun the second act of my life in the Czech Republic. My wife, Sara, and I have been married for 10 years and we have a wonderful eight-year-old son, Jack. I am a certified English teacher and enjoy teaching immensely. Teaching is my second career. I was a professional chef in my previous career. I truly believe many doors in life will be opened with a proper education and am dedicated to provide it to our young learners.

Magdalena Leskova

„Choose a job you love and you´ll never have to work a day in your life“

 • učitelka anglického jazyka
 • rodilá mluvčí

A passionate teacher in English Language and Literature ready to give her best! Developing and implementing diverse curriculums covering a wide range of subjects. With my problem-solving skills, every job will be easily comleted. Highly skilled at motivating students through positive encouragement and reinforcement of concepts via interactive classroom instruction and observation. My working style fits every personality type, so it makes me a great team player.

Michal "Lachim" Šíp

„Štěstí přeje odvážným.“ 

 • asistent pedagoga

 • asistent „učíme se venku“

Horolezec, pošťák, pasáček ovcí, učitel v MŠ, výrobce hudebních nástrojů, zahradník, cvičitel Aikido. Prostě Ferda mravenec - práce všeho druhu.